Hizmetlerimiz

Hasta Bakım

Hasta bakıcının görevleri hastanın günlük tedavisinin yapılması günlük ilaç takibinin yapılması hastanın vücudunda olan yaraların tedavi ve pansuman edilmesi hasta ve ailesi ile birebir iletişimde olması hastanın odasının sık sık havalandırılması bakıcının tüm hijyen kurallarına uyması tertip düzeni sağlamasıdır.

Evde yatılı bayan bakıcı : bayan bakıcı yatılı bayan hizmeti ile evde yatılı olarak profesyonel , konusunda deneyimli, eğitim almış, personeller ile sizlere hizmet sunuyoruz. Sizde bu ayrıcalıklardan hemen yararlanabilir ve ön görüşme talep edebilirsiniz

Gülka Temizlik Danışmanlık

Yaşlı Bakım

Yaşlı Bakımı : Sizi özenle yetiştiren ebeveynlerimizin bakımını kendiniz sağlamak isterseniz günümüz koşullarında sürekli onların yanında olamayabilirsiniz bu nedenle onların bakımını üstlenecek bir profesyonele başvurabilirsiniz. 

* yaşlı dilinden anlayabilen.

* güler yüzlü , samimi.

* sabırlı şefkatli.

*iletişime açık.

*olumlu yaklaşabilen.

Çocuk ve Bebek Bakımı

BEBEK & ÇOCUK BAKICILARI
Bebek Bakıcısı
Çocuk Bakıcısı
Engelli Çocuk Bakıcısı
Filipinli Bakıcı
İkiz Bebek Bakıcısı
İngilizce Bilen Abla
Oyun Ablası
Profesyonel Dadı 
Çocuk bakımı : Çocuklarınızın günlük ihtiyaçlarını ( yeme-içme, duş kıyafetlerinin ütüsü vb… ) karşılayabilecek, aynı zamanda evinin işlerinde size yardımcı olabilecek. Bakıcılar Bulmaktayız. Sizin kriterlerinize uygun ; hemşire çocuk gelişimi mevzunu bakıcılar, daha önce çalıştıkları yerlerden iyi referansları olan yardımcılar ile gözünüz arkada kalmadan çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.

Refakatcı

Refakatçı : Hastane ve evlerinizde yaşlı ve hastalarınıza uzman personellerimiz ile 7/24 bakılmaktadır. hizmet bizden güven sizden ..

Siz sevgili müşterilerimiz gözünüz arkada kalmadan yaşlı ve hastalarınızı teslim edebileceğiniz güvenilir dürüst bakıcılarımız ile hizmetinizdeyiz. Şehir içi / Şehir dışı fark etmez. 

Otel Temizliği

Otel Temizliği :  Kat ve oda temizliği otellerde büyük önem taşımaktadır. otellerde işleyişin sağlanması amacıyla gerçekleştirilen ve müşterinin kullanımına hijyenik olarak sunulan odaların temizliği housekeeping uygulamaları içersinde en önemli unsurlarından birisini teşkil eder. boşaltılmış odaların kısa zamanda hijyenli ve kullanılabilir hale getirilir. müşteri memnuniyetinin ideal düzeyde sağlanması için temizlik işlemi gerçekleştirilirken bir takım yöntemlerin uygulanması zorunlu hale gelir.

Hastane Temizliği

Hastanelerin temizliği hijyen kurallarına uyularak uzman personellerimzi ile yapılmaktadır.

Hizmet Bizden Güven Sizden . 

 

Personel Temini

Fabrikada çalıştırılmak üzere Yatılı Yatısız Bay Bayan Yada Karı koca Personel Temin edilir

Deport İşlemleri

Türkmenistan vatandaşları Türkiye' de 180 gün içersinde 90 kalabilirler. Ve her defasında 30 günü geçmiyecek şekilde yasal olarak 1 ay kalabilirler. Türkmenistan vatandaşları türkiye' ye ilk giriş tarihlerinden itibaren Türkiyede 30 gün ve daha fazla kalıcaklarsa mutlaka süresi içerisinde başvuru yaparak oturma izni almak zorundadırlar.
Bu süre içersinde ikamet izni başvurusu yapmayanlar Türkmenitsan vatandaşları Vize İhlali yapmış olur Vize ihlali olan yabancılar ise Türkiyeden çıkış yaparlarken vize ihlalinden para cezası ödemek zorundadır. Ve (Türkiye'ye 3 ay süre ile Giriş Yasağı alırlar). Vize ihlalinden kaynaklanan para cezasını ödemeden çıkış yapan Türkmenistan Vatandaşlarına ise (Türkiye ' ye 5 yıl süreli giriş yasağı ( deport ) verilir.)